Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/13P1030495.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/13P1030495.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/25P1030563.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/25P1030563.jpg'

Naši kolegové z SDH Želiv 1 nás požádali o zahájení Memoriálu, který se konal 29.6.2008 v Želive, ukázkou výcviku psů.

13P1030495.jpg O fotografování a dokumentaci se postaral Olda a celou akci komentovala z hasičského auta Květa. Věra s Jardou nám zajišťovali organizaci a figurování během celé akce. Velké uznání u publika sklidila řadová poslušnost, ale jako vždy největší potlesk následoval při ukázce přímého vyštěkání, kterou předvedli Marie s Roníkem, Lucka s Dýnou, Jirka s Atilou, Jirka s Benem a Tomáš s Chiper. Mezi diváky se našlo i pár odvážlivců, hlavně dětí, kteří si vyzkoušeli pod dohledem rodičů figurování.

25P1030563.jpgOvladatelnost psa na vzdálenost s následným vyhledáním figuranta jako první předvedla Marie s Roníkem a pak následovali další psovodi. Po hlavní části jsme přešli na cvičiště s překážkami, kde psi předvedli pro diváky ukázku zdolání překážek. Po ukázce jsme byli všichni pozváni na občerstveí a moc si pochutnali. Akce se všem velmi líbila a tím splnila svůj účel, ale nám už se v hlavách rodí další nápady na ukázky.

Fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.