Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/IMG_9469.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/IMG_9469.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/IMG_9340.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/IMG_9340.jpg'

IMG_9469.jpgPodle plánu akcí jsme uspořádali cvičení, které již začínalo setkáním ve čtvrtek večer v bývalém vojenském městě. Ještě večer po příjezdu jsme připravili noční vyhledání, pak společně poseděli u táboráku, probrali plán na druhý den.

 

V pátek jsme využili krásného slunného dne k intenzivnímu výcviku sutin, kterých bylo v okolí dostatek. Protože v sobotu začínala akce airsoftových IMG_9340.jpghráčů, začali se již jejich členové sjíždět do areálu. Podařilo se nám se dvěma seznámit, nadchli se pro náš výcvik a stali se ochotnými figuranty, tak jsme si mohli vyzkoušet vyhledání na cizí osoby.
V sobotu jsme ještě připravili pejskům několik překvapení při vyhledání a byl čas balit a jet domů. Na všech byla znát únava, ale všichni jsme byli spokojeni.

 

 

Fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.