Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/IMG_0791.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/IMG_0791.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/IMG_0814.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/IMG_0814.jpg'
IMG_0791.jpg

I říjen dokázal pro nás zajistit slunečnou sobotu a dostatek překvapení v prostorném objektu starého lihovaru, který s námi společně využili k výcviku dobrovolní hasiči středočeského kraje. Vyzkoušeli jsme umělý labyrint v prvním poschodí a pohybovali jsme se se psy mezi hasiči a jejich technikou, odvážnější jsme využili jako figuranty. Hluk, kouř a skupiny hasičů v maskách s kyslíkovými bombami na zádech nám pomohli vytvořit přirozenou atmosféru. K výcviku sutin jsme se pak přesunuli do zadní části objektu, která nám poskytla dostatek zajímavých úkrytů.

IMG_0814.jpg

Po poledni nám Olda připravil výborné klobásy upečené na ohni, které provoněly okolí a všichni si na nich pohutnali. Moc mu za občerstvení děkujeme. Odpolední výcvik pokračoval ve staré hale, kde jsme objevili další zajímavé úkryty pro naše čtyřnohé kamarády. Figuranti rovněž zaslouží pochvalu, za obětavost a ochotu, člověk by ani nevěřil, kam se dokáží "nasoukat".

Sobotní výcvik byl pestrý a plný zážitků. V pozdním odpoledni jsme se rozjeli unavení, ale spokojení domů.

Fokty si můžete prohlédnout ve fotoalbu.