Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/P0230.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/P0230.jpg'

P0230.jpgSutiny želivského statku znají naši psovodi skutečně jako své boty a snad až na pár výjimek je tyto prostory nemají čím překvapit, avšak právě proto se sem psovodi tak rádi vracejí! Skutečnost, že vědí o úkrytech této lokality snad maximum, je výhodná především pro sledování psů, tj. jejich chování u jednotlivých úkrytů, kterých je zde nepřeberně a to jak výšek tak i hloubek; o povrchových ani nemluvě. Právě znalost chování psa je velmi důležitá při zkouškách a někteří sem tentokrát jeli opravdu pouze z tohoto důvodu, což pořadatelé akce předpokládali a připravili tak možnost výcviku dovednosti na překážkách. No a aby toho nebylo málo, byly sjednány také bolechovské louky pro stopaře. Jak uvidíte z přiložené fotogalerie, na své si opět přišli všichni účastníci nedělního výcviku.