Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/65_IMG_1570.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/65_IMG_1570.jpg'
65_IMG_1570.jpg

Na výcvikovou sobotu jsme sledovali předpověď počasí, nebyla příznivá. Již v pátek začal poletovat sníh, ale neodradil nás od cesty vyjet do terénu asi 50 km od domova. Byli jsme pozváni do starého zemědělského objektu a tak se nás nakonec sešlo jedenáct psovodů. Uvnitř nás čekal rozličný terén a množství umělých úkrytů. Průvan v objektu udělal své a tak byl pro psy objekt spíše náročný, ale přesto všichni pracovali s nadšením. I nový psovod z Pelhřimova - byl úspěšný, panička se svou fenou udělaly první krok a zvládly vyštěkání na přímo a to hned na několik osob za sebou.

Budova skrývala nejedno překvapení od sklepa po půdu se spoustou zajímavých pachů a úkrytů. Přivítali jsme od Jany Přívozníkové dobrou znalost celého objektu a upozornění při vyhodnocování úkrytů.

V pozdním odpoledni jsme se rozjeli zasněženou krajinou domů. Děkujeme Janě za pozvání a zase někdy na shledanou.

 

Fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.