Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/fotoalbum/dscf0430.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/dscf0430.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/dscf0274.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/dscf0274.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/dscf0350.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/dscf0350.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/dscf0373.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/dscf0373.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/dscf0365.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/dscf0365.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/dscf0376.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/dscf0376.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/dscf0389.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/dscf0389.jpg'
alt

Liberecká záchranná brigáda byla pověřena 24. října 2009 uspořádat Bohemia cup v plošném vyhledání v Hejnici. Jako v minulých letech jsme za naši skupinu jeli pomoci s organizací tohoto výběrového závodu na mistrovství světa.

Skoro čtyři hodiny cesty nás dělilo od cíle, ale přijeli jsme včas a ještě za tmy. Pro organizátory je to náročné, ale my, pověřeni figurováním na plochách jsme se těšili, že uvidíme i dobrou práci závodníků a jejich psů. Velice náročný terén posuzoval rozhodčí Jaroslav Sedlák. Z časových důvodů i náročnosti terénu se nepodařilo některým závodníkům najít všechny hledané osoby, ale viděli jsm i ty úspěšné.Co by ukrytí figuranti, poučení z dřívějších zkušeností, zajistit si vhodné a dobré oblečení a deky, jsme přečkali závod sice zkřehlí a unavení, ale plni dojmů , zážitků a zkušeností.

altaltaltaltaltalt