Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/fotoalbum/original/DSC06975.JPG'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/original/DSC06975.JPG'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/original/IMG_2890.JPG'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/original/IMG_2890.JPG'
DSC06975.JPGPrvní únorový víkend nás překvapil skoro jarním počasím, tak jsme využili příhodných podmínek ke stopování, procvičení poslušnosti a dovednosti na překážkách. Do večera jsme stihli ještě vyhledání v sutinách starého statku. Vyšel nám správný, výcvikový den, ale hned druhý den začalo vydatně sněžit a zima se vrátila.
IMG_2890.JPGZimní počasí s vydatnou sněhovou peřinou jsme v další výcvikové sobotě využili v duchu lavinového vyhledání. Nálada vládla bezvadná, psi přivítali změnu. Výcvik organizovala Věra, která nechala své háravé feny doma, aby se nám mohla věnovat. Připravila sněhové úkryty od nejjednodušších až po ty náročné pro zkušené psy. Cvičení se zpestřilo i vyhledáním v sutinách v přilehlé budově, zkrátka výcviková chuťovka. Odměnou nám zkřehlým psovodům bylo vynikající občerstvení od Oldy, které nás rozehřálo a připravilo na cestu domů.