Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/01 IMG_3303.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/01 IMG_3303.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/03 IMG_3461.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/03 IMG_3461.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/04 IMG_3484.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/display/04 IMG_3484.jpg'

01 IMG_3303.jpgV týdnu před výcvikovou sobotou bylo nevlídné počasí, déšť, sníh i vítr. Lidové přísloví: „Březen za kamna vlezem" neuposlechlo tuto sobotu dvanáct psovodů záchranářů a sešlo se v lukách za Želivem.

 

03 IMG_3461.jpgŠprýmař březen nás odměnil sluneční sobotou a tak měli všichni úsměv na tváři. Dva stopaři zahájili akci dvouhodinovými stopami. Lucii s Dýnou narušili stopu výletníci, ale později si vylepšila náladu RH E stopou na 100 bodů. Tentokrát si naši stopaři užili terénů, které vedli i přes silnici.

V pestré paletě výcvikových nápadů jsme prošli disciplíny RH E, F A a FL A. Dopoledne nám zpříjemnila i svačina s kávou, kterou připravila Marie s Květou. Své schopnosti předvedli i psovodi, když po poledni nasáli vůni klobás a dorazili k lesíku, kde skaut Olda připravil oheň s polní kuchyní. Nedá se nic dělat, cvičení je fajn, ale proč si náročný sportovní den nevylepšit malým stravováním. Byl také čas si u ohně popovídat s novými členy a znovu se pustit do práce s našimi hafany.

04 IMG_3484.jpgKaždý si z této akce odnesl spoustu poznatků a ví na čem má se psem pracovat a to je účel našich výcvikových setkání.
Fotky si můžet prohlédnout ve fotogalerii.