Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/fotoalbum/original/aDSCN3950.JPG'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/original/aDSCN3950.JPG'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/original/IMG_8674-1.jpg'
There was a problem loading image 'images/fotoalbum/original/IMG_8674-1.jpg'
aDSCN3950.JPG

Letošní zima, bohatá na sníh nám umožnila nacvičovat se psy vyhledání osob i předmětů ve sněhu. Sníh byl někdy lehký jako peřina, ale pod mokrým sněhem nebylo fgurantům hej. Na autech jsme vozili lyže a cvičili chůzi psů ve stopě. Někteří využili i sílu svých čtyřnohých kamarádů, aby je svezli v zápřahu. Pro zpestření, aby výcvik nezevšedněl jsme si zacvičili i v sutinách.

IMG_8674-1.jpgVe fotogalerii najdete fotky jak psi vyhledávají osoby pod sněhem, ale i ztracené na ploše a přípravu psů na poslušnost, která je nedílnou součástí zkoušek.

Klikejte na fotoalbum.