b_150_100_16777215_00_images_fotoalbum_2011_CCK_2011_0_p1040858.jpgPoslední květnový víkend 27. - 29.5. 2011 patřil našim záchranářům kynologům a mládeži ČČK na zámku v Červené Řečici. Akce se připravovala s předstihem a ve vzájemné spolupráci. Očekávala se i účast okresních SDH, ale bohužel na tento víkend jim připadla velká hasičská soutěž v Pacově, tak byla účast malá, ale přesto se na akci přišli podívat hasiči ze Želiva. Byli obratem zapojeni do akce vyhledávání v rojnici a tak se prošli v bažině přilehlého potoka v podzámčí, za účelem záchrany ztracených lidí, které vyhledávala Marie s Ronem a Dana s Aischou.

Někteří naši členové museli odjet na hasičské zkoušky do Hejnice a tak si vzal za nás celou akci s ČČK pod patronát Vojta Háva. Zajímavý program obsahoval různé scénáře s živelnými katastrofami. Celkově byl víkend pro záchranáře velice přínosný. Jenda Štěpán má bohatou fantazii a tak se mohl se svými přáteli dobře realizovat, vydovádět a připravovat jedno překvapení za druhým.

Doufáme, že spolupráce bude do budoucna pokračovat a vlastně už se na ni těšíme.

 

Další fotky najedete ve fotogalerii.