Sobota 8. října 2011 patřila opět pejskařům, kteří se chystali na velice náročnou terénní zkoušku druhého stupně. Nastoupilo 6 psovodů, limit na překážkách se nepodařilo splnit 2 psovodům. Bohužel, i když jeden z nich patřil právě k nejlepším při vyhledávání na plochách.

Rozhodčí Vratislav Petrů byl mile překvapen s výkony psů na prvním terénu a ještě více, když se zadařilo úspěšně zvládnout i noční terén. Občerstvení zkouškařům a všem pomocníkům poskytli Hávovi a tak jsme opět sklidili od rozhodčího pochvalu za organizaci zkoušek.

 

Všichni si oddechli, že je den u konce nejen z důvodu organizace a náročnosti této zkoušky, ale také proto, že se jí účastnila naše odvážná Marie, které se již za měsíc blížil termín porodu.

 

Úspěšní psovodi - blahopřejeme:

Marie Pípalová se psem Ron

Tomáš Pípal s fenou Chiper Sv.Hubert

Dana Hávová s fenou Aischa z Krájíčkovy Stráně

Jirka Samek se psem Benem

 

Poděkování patří organizátorům, pomocníkům a figurantům, bez kterých by se žádná zkouška nemohla obejít.

Rozhodčí: Vratislav Petrů

Vedoucí zkoušek: Jiří Vlach