Jak se říká: „Za pět minut 12" jsem 10. prosince uspořádali poslední zkoušky v roce 2011. Počasí nám přálo a tak 8 psovodů, z toho 5 domácích a 3 cizí.

 

Mimo dvou vstupních zkoušek RH- E proběhly dvě sutiny RH- T A, dvě ve stupni B a jedna stopařská RH-F A a jedna plošná RH-FL B. Od nového roku se mění mezinárodní zkušební řád a bude náročné znovu se v něm zorientovat, proto i rozhodčí hodnotil kladně pořádání těchto zkoušek.

 

Posuzoval Květoslav Štibora, vedoucí zkoušek byl Tomáš Pípal. Ve zkouškách neuspěl pouze jeden psovod, mrzelo nás to všechny, ale to se může stát, důležité je sebrat se a pokračovat dál. 

Po ukončení akce se všichni těšili, ale myslím, že hlavně členové rodin, že si dáme chvíli po tak náročném roce pokoj a Vánoce boudu v rodinném kruhu. Musíme přece sebrat síly a přivítat nový rok 2012.

 

Zkoušku splnili:

RH-E/T - Pavla Moravcová se psem Gasty od Zlatého Roxe

RH-E/T - Jan Bouček se psem Tyros z koláčkova ranče

RH-TA - Lucie Křížová s fenou Angie spod Tematína

RH-TB - Jiří Samek se psem Ben

RH-TB - Dana Hávová s fenou Aischa z Krájíčkovy Stráně

RH-FLB - Květa Kasalová s fenou Gara z Písničky

RH-FA - Oldřich Pečenka s fenou Dýna Rodšvéd